OfertaOdbiory mieszkań i domów

Odbiór techniczny mieszkania lub domu wykonywany jest w oparciu o fachową wiedzę techniczną, doświadczenie, prawo budowlane, normy oraz zasady sztuki budowlanej.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Odbiór mieszkania od Dewelopera to usługa którą wykonujemy przed protokolarnym przekazaniem mieszkania klientowi przez Dewelopera. Podczas wykonywania odbioru mieszkania kontrolujemy jakość wykonanych prac budowlanych i instalacyjnych oraz zgodność z przepisami techniczno-budowlanymi. Szczegółowo kontrolujemy jakość wykonanych tynków na ścianach i sufitach. Kontrolujemy odchylenia powierzchni tynku od płaszczyzny oraz odchylenia od kąta prostego. Za pomocą specjalistycznego miernika kontrolujemy wilgotność tynku. Szczegółową kontrolą obejmujemy również posadzki pod kątem prawidłowo wykonanych dylatacji, odchyleń i wilgotności. Weryfikujemy poprawność: osadzenia drzwi i okien, obróbki blacharskie oraz wykonanie spadków na balkonach i loggiach. Podczas wykonywania odbioru sprawdzamy zgodność mieszkania z projektem, standardem wykończenia oraz dokonujemy weryfikacji metrażu. Po przeprowadzeniu kontroli przekazujemy klientowi protokół z wykonanego odbioru wraz z opisem usterek i niezgodności.

Odbiór domu od Dewelopera to usługa którą wykonujemy przed protokolarnym przekazaniem domu klientowi przez Dewelopera. Podczas wykonywania odbioru mieszkania kontrolujemy jakość wykonanych prac budowlanych i instalacyjnych oraz zgodność z przepisami techniczno-budowlanymi. Szczegółowo kontrolujemy jakość wykonanych tynków na ścianach i sufitach. Kontrolujemy odchylenia powierzchni tynku od płaszczyzny oraz odchylenia od kąta prostego. Za pomocą specjalistycznego miernika kontrolujemy wilgotność tynku. Szczegółową kontrolą obejmujemy również posadzki pod kątem prawidłowo wykonanych dylatacji, odchyleń i wilgotności. Weryfikujemy poprawność: osadzenia drzwi i okien, obróbki blacharskie oraz wykonanie spadków na balkonach i tarasach. Ponadto sprawdzamy teren wokół budynku, jakość wykonania elewacji, pokrycie dachowe i rynny. Podczas wykonywania odbioru sprawdzamy zgodność domu z projektem, standardem wykończenia oraz dokonujemy weryfikacji metrażu. Po przeprowadzeniu kontroli przekazujemy klientowi protokół z wykonanego odbioru wraz z opisem usterek i niezgodności.

Informacje kontaktowe

Zapraszam do kontaktu

Główny obszar świadczenia usług to Kielce, Włoszczowa i całe województwo świętokrzyskie. Skontaktuj się ze mną i zamów usługę już dziś!

mgr inż. Rafał Tarasiński

Napisz
info@techniczneodbiory.pl
Zadzwoń
576 732 003